Tüm sayılar

POP&KÜLTÜR’ün tüm sayılarını burada bulabilirsin!

Ekim 2020

Küçük yaşta yakaladığı popülerliği devam ettiren genç sanatçı Austin Mahone bu ay Pop&Kultur sayısının kapak sanatçısı oldu ve müziğinden, hayatından bahsetti.

Austin Mahone
Evanescence

Evanescence

Eylül 2020

Yaptıkları müzikle dünyayı kasıp kavuran Gotik Rock grubu Evanescence, başarılarının onları nasıl motive ettiğini, yeni albümlerinden bahsettiler. Daha fazlası bu sayıda!

Finneas

Ağustos 2020

Önümüzdeki uzun bir süre müzik sektörüne ambargo uygulayacağı söylenen ve günümüz hit parçalarının mutfağında bulunan Finneas, müziği ve kariyeri hakkında birçok şeyi anlattı.

Finneas
Anne-Marie

Anne-Marie

Nisan 2020

Rockabye, Ciao Adios ve 2002 şarkıları ile tüm dünyada ve Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Anne-Marie ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. 

Maluma

Mart 2020

Kolombiya’dan dünyaya seslenen, yaptığı iş birliklerinin yanı sıra tekli çalışmalarıyla da dünyayı sallayan Grammy ödüllü ünlü şarkıcı Maluma ilk kez bir Türk dergisine konuştu ve kapak sanatçımız oldu! 

Maluma

Enrique Iglesias

Şubat 2020

Dünyaca ünlü sanatçı Enrique Iglesias kariyeri hakkında özel açıklamalarda bulundu! Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Enrique Iglesias ilk kez bir türk dergisine konuk oldu. 

Ava Max

Ocak 2020

Sweet But Psycho, So Am I ile müzik listelerini alt üst eden Ava Max ilk kez bir türk dergisine konuk oldu! Kariyeri, müzikal yolculuğu, başarıları hakkında özel açıklamalarda bulundu!

Ava Max