Tüm sayılar

POP&KÜLTÜR’ün tüm sayılarını burada bulabilirsin!

Cravity

CRAVITY

Şubat 2021

K-Pop’ın önemli temsilcilerinden olan ve kariyerlerini her projeleriyle daha da güçlendiren Cravity, Pop&Kultur Şubat ayı kapak konuğu.

A.C.E

Ocak 2021

Son dönemde Türk fanlarıyla yaptıkları görüşmeler ve oynadıkları “Erik Dalı” ile ülkemize gösterdikleri sevgi sayesinde büyük sempati kazanan Altın Çocuklar, ilk defa bir Türk dergisine kendilerini anlattılar.

A.C.E
Monsta X

Monsta X

Aralık 2020

Dünyayı etkisi altına alan K-Pop’un önemli temsilcilerinden birisi olan Monsta X, kariyerlerini, bağlarını, planlarını ve fazlasını Aralık ayı kapak sanatçısı oldukları Pop&Kultur’e anlattılar.

Linda Perry

Kasım 2020

Birçok hit şarkıda imzası bulunan, Christina Aguilera, Gwen Estefani, P!NK gibi dev isimlerle çalışan ünlü söz yazarı Linda Perry bu ay Pop&Kultür’de! 

Linda Perry
Austin Mahone

Austin Mahone

Ekim 2020

Küçük yaşta yakaladığı popülerliği devam ettiren genç sanatçı Austin Mahone bu ay Pop&Kultur sayısının kapak sanatçısı oldu ve müziğinden, hayatından bahsetti.

Evanescence

Eylül 2020

Yaptıkları müzikle dünyayı kasıp kavuran Gotik Rock grubu Evanescence, başarılarının onları nasıl motive ettiğini, yeni albümlerinden bahsettiler. Daha fazlası bu sayıda!

Evanescence
Finneas

Finneas

Ağustos 2020

Önümüzdeki uzun bir süre müzik sektörüne ambargo uygulayacağı söylenen ve günümüz hit parçalarının mutfağında bulunan Finneas, müziği ve kariyeri hakkında birçok şeyi anlattı.

Anne-Marie

Nisan 2020

Rockabye, Ciao Adios ve 2002 şarkıları ile tüm dünyada ve Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Anne-Marie ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. 

Anne-Marie
Maluma

Maluma

Mart 2020

Kolombiya’dan dünyaya seslenen, yaptığı iş birliklerinin yanı sıra tekli çalışmalarıyla da dünyayı sallayan Grammy ödüllü ünlü şarkıcı Maluma ilk kez bir Türk dergisine konuştu ve kapak sanatçımız oldu! 

Enrique Iglesias

Şubat 2020

Dünyaca ünlü sanatçı Enrique Iglesias kariyeri hakkında özel açıklamalarda bulundu! Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Enrique Iglesias ilk kez bir türk dergisine konuk oldu. 

Ava Max

Ava Max

Ocak 2020

Sweet But Psycho, So Am I ile müzik listelerini alt üst eden Ava Max ilk kez bir türk dergisine konuk oldu! Kariyeri, müzikal yolculuğu, başarıları hakkında özel açıklamalarda bulundu!